Metki bardzo osobisteMetki bardzo osobiste. Imienniki. Indywidualne nadruki na metkach.

  FAQ

 • Dlaczego minimalne zamówienie to 20 sztuk?
  Ta ilość jest dobrze policzona. Obowiązkowa wyprawka przedszkolaka to: spodenki, podkoszulka, 2 pary majtek, skarpetki, rajstopy, kapcie, worek, kołderka, poduszka, prześcieradło,ręcznik - to już 14 sztuk. A przecież dobrze mieć jakąś pulę podpisanych ubrań na wymianę. Już w następnym roku trzeba podpisać większe ubrania. Podobnie jest w przypadku ubrań szkolnych - do podpisania będą mundurki, koszulki na zmianę, stroje gimnastyczne, kapcie, worki itp. Kolejny temat to wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy wakacyjne. Warto mieć trochę metek na zapas bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać.

 • Na czym można naprasować metkę?
  Mundurki szkolne, kurtki, płaszcze, spodnie, spódnice, sukienki, koszule, bluzki, swetry, podkoszulki, kamizelki, czapki, kapelusze, berety, szaliki, rękawiczki, bielizna, skarpety, rajstopy, szlafroki, pidżamy, ręczniki, pościel, torby, worki, kombinezony, fartuchy, dresy, odzież sportowa, kostiumy, obuwie tekstylne itp.

 • Na czym można nakleić metkę?
  Na wszystkich przedmiotach o gładkiej powierzchni. Wyposażenie przedszkolaka, ucznia, studenta (piórniki, długopisy, linijki, pudełka śniadaniowe, książki, zabawki, akcesoria sportowe, telefony komórkowe itp.)

 • Z jakiego materiału jest metka?
  Zarówno metki do naprasowania jak i do naklejenia są zrobione ze specjalnie przetworzonego, wysokiej jakości materiału polimerowego, importowanego z Anglii. Metki do naprasowania mają na spodzie suchy w dotyku klej, który uaktywnia się pod wpływem wysokiej temperatury żelazka. Stosowanie się do instrukcji umieszczonej na rewersie metek umożliwia trwałe ich naprasowanie na ubraniach. Metki naklejane mają na spodzie gotowy klej, który skutecznie przywiera do gładkich powierzchni. Metki do przyszywania są zrobione z delikatnej, satynowej taśmy o szerokości 10 lub15 mm. Można je przyszywać w dowolnym miejscu.

 • Dlaczego trzeba płacić "z góry"?
  Na metce jest wydrukowane imię i nazwisko, co powoduje, że jest to produkt zindywidualizowany, produkowany na konkretne zamówienie po uprzednim przelaniu pieniędzy na konto firmy "to moje".

 • Jakie dane mogą być na metce?
  Większość zamawiajacych decyduje się na imię i nazwisko. Niektórzy chcą mieć wydrukowany numer telefonu komórkowego, czasem adres, co ułatwia odnalezienie właściciela w razie zagubienia ubrania lub jakiegoś przedmiotu. Dla dzieci, przed imieniem i nazwiskiem możemy bezpłatnie wydrukować rysunek (patrz druk zamówienia).

 • Czy metkę można naprasować na każdym ubraniu?
  Tak. Jednak należy zwracać uwagę na delikatne tkaniny, dla których przewidziano niskie temperatury prasowania. W takiej sytuacji polecamy prasowanie przez ochronną, najlepiej bawełnianą, cienką tkaninę, która zapobiegnie przypaleniu ubrania. Korzystając z ochronnej tkaniny można imienną metkę naprasować na istniejącą, firmową metkę, w którą zaopatrzone jest każde ubranie

 • W jaki sposób naprasować metkę?
  1. Nastaw żelazko na temperaturę 130-170oC (jak dla wełny). Wyłšcz funkcję pary.
  2. Połóż metkę na czyste, suche ubranie, w miejscu gdzie chcesz ją naprasować
  3. Delikatnie przyciśnij żelazko i licz do 10. Nie przesuwaj żelazka.
  4. Pozwól ostygnąć metce, następnie powtórz naprasowanie 2-3 razy.
  Możesz naprasować metkę przez bawełniany materiał. Szczegółowa instrukcja naprasowania jest dołączona do każdego zamówienia; prawidłowo, zgodnie z instrukcją naprasowana metka nie odkleja się podczas prania. Jeżeli to się zdarzy przyprasuj odklejony fragment; najlepiej przez bawełniany materiał.

 • Wysyłka metek.
  Metki są wysyłane listami priorytetowymi i najczęściej dochodzą w terminie. Kupujący decyduje czy list ma być dodatkowo polecony (rejestrowany) czy tylko priorytetowy. Na list priorytetowy Poczta Polska nie wystawia dowodu nadania i nie można go reklamować na poczcie. Oznacza to, że w razie zaginięcia listu, co się sporadycznie zdarza, nie przyjmujemy reklamacji. Dlatego list priorytetowy jest wysyłany na wyłączną odpowiedzialność i ryzyko kupującego.

Projekt: AZ GRAFICS , metki imienniki, naklejki, naprasowanki, etykiety Zaprzyjaźnione: Kosmetyki naturalne Kosmetyki mineralne
Copyright © 2006-2017. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie w jakiejkolwiek formie (części lub całości) tekstów oraz grafiki, bez pisemnej zgody autorki, zabronione.
Metki, imienniki, etykiety, wprasowanki, naklejki, naszywki to idealny sposób na oznaczone, podpisane ubranie i oznaczone, podpisane przedmioty.