Metki bardzo osobisteMetki bardzo osobiste. Imienniki. Indywidualne nadruki na metkach.

  • Metki ubraniowe do naprasowania - białe 1,2x4,6 cm o zaokrąglonych brzegach. Trwały nadruk w kolorze czarnym jest odporny na wielokrotne pranie (do 60oC), suszenie; również pranie chemiczne. Metki mają na spodzie specjalnie spreparowany suchy klej umożliwiający błyskawiczne naprasowanie żelazkiem.

  • Metki ubraniowe do naprasowania - białe, cięte z rolki, dzięki czemu jest możliwy nadruk dużej ilości informacji (pełen adres, numery telefonów itd.)

  • Metki ubraniowe do przyszywania - z białej satyny o szerokości 1,0 i 1,5 cm. Długość metki zależy od ilości nadrukowanych liter. Nadruk czarny jest odporny na pranie (do 60oC). Metki są wysyłane w postaci zadrukowanej taśmy do samodzielnego przycinania i przyszywania.

  • Metki naklejane na przedmioty - białe 1,2x4,6 cm oraz mini 0,6x4,6. Trwały nadruk w kolorze czarnym jest odporny na mycie. Metki mają na spodzie klej, który trwale przylega do gładkich powierzchni.

Zobacz szczegóły
Projekt: AZ GRAFICS , metki imienniki, naklejki, naprasowanki, etykiety Zaprzyjaźnione: Kosmetyki naturalne Kosmetyki mineralne
Copyright © 2006-2017. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie w jakiejkolwiek formie (części lub całości) tekstów oraz grafiki, bez pisemnej zgody autorki, zabronione.
Metki, imienniki, etykiety, wprasowanki, naklejki, naszywki to idealny sposób na oznaczone, podpisane ubranie i oznaczone, podpisane przedmioty.